O nas

Publiczny Żłobek w Walcach to miejsce, w któym profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem zajmujemy się opieką nad dziećmi w w wieku od ukończenia 20 tygodnia życia do 3 lat. 

Misją naszego żłobka jest stworzenie warunków pozwalających dzieciom na swobodny rozwój , zdobywanie umiejętności oraz doświadczanie relacji z rówieśnikami i osobami dorosłymi. 

Przygotowujemy dzieci na radzenie sobie w codziennych sytuacjach , wspieramy rodziców w łączeniu życia rodzinnego i zawodowego. 

Nasz żłobek jest miejscem , w którym warunki bytowe są bezpieczne, higieniczne, zbliżone do warunków domowych. 

Personel zapewnia fachową opiekę, pielęgnację, a także edukację,  stosując nowoczesne metody pracy. Swoją pracę traktuje jak życiową pasję , wymagającą poświęcenia i doskonalenia. Tworzymy atmosferę sprzyjającą dziecku i jego harmonijnemu rozwojowi. Zajęcia prowadzone w naszej placówce  stymulują rozwój psychomotoryczny, uwzględniając indywidualne potrzeby, zdolności i zainteresowania dzieci.

Dla potrzeb dzieci przygotowaliśmy przestronną i nowocześnie umeblowaną salę zabaw , salę do wypoczynku, toalety przystosowane specjalnie dla naszych najmłodszych , szatnię  oraz ogrodzony i przeznaczony dla użytku tylko naszych wychowanków plac zabaw. Na wszystkie przedmioty znajdujące się na terenie placówki i ogrodu posiadamy atesty oraz certyfikat CE.

Dbamy o prawidłowe żywienie dzieci. Oferujemy smaczne, zdrowe oraz dostosowane do wieku i  upodobań posiłki.  Są one świeże , bo przygotowane przez kuchnię  przedszkolną , sąsiadującą z naszym żłobkiem.   

 

 

Wydarzenia

Na skróty

Dane kontaktowe

Przewiń do góryPrzewiń do góry